Views iCal (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ
