Views iCal (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Filename
et: Failinimi

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad
