Views iCal (8.x-1.0-alpha7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Filename
it: Nome file

en: Date field
it: Campo data

en: Transparent
it: Trasparente

en: Attach to
it: Allega a

en: Multiple displays
it: Visualizzazioni multiple
