Views ID Card (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Default view
es: Vista predeterminada

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Theming
es: Configuración de tema visual

en: Link path
es: Ruta del enlace
