Views Infinite Scroll (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Load More
ru: Загрузить ещё

en: Click to load
ru: Нажать для загрузки

en: Automatically Load Content
ru: Автоматически загружать контент

en: Load more items
ru: Загрузить ещё

en: Initially load one page
ru: Изначально загрузить одну страницу

en: @action, @count item | @action, @count items, @pages
ru[0]: @action, @count элемент
ru[1]: @action, @count элемента, @pages
ru[2]: @action, @count элементов, @pages
