Views Infinite Scroll (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Views
hu: Nézetek

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése

en: A pager which allows an infinite scroll effect for views.
hu: Lapozó, amely nézetek számára lehetővé teszi a végtelen görgetést.

en: Automatic infinite scroll
hu: Automatikus végtelen görgetés

en: Click to load
hu: Továbbiak betöltése

en: Infinite Scroll Options
hu: Végtelen görgetés beállításai

en: Automatically Load Content
hu: Tartalom automatikus betöltése

en: Automatically load subsequent pages as the user scrolls.
hu: További oldalak automatikus betöltése a felhasználó görgetése nyomán.

en: @action, @count item | @action, @count items
hu[0]: @action, @count elem
hu[1]: @action, @count elem

en: A views plugin which provides infinte scroll.
hu: Egy beépülő a <em>Views</em> modulhoz, ami végtelen görgetést biztosít.

en: Infinite Scroll Pager
hu: Végtelen görgetés-lapozó
