Views Infinite Scroll With Pager (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Number of pager links visible
ca: Nombre d'enllaços visibles del paginador

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
ca: Especifiqueu el nombre d'enllaços a pàgines a mostrar al paginador.

en: First page link text
ca: Text de l'enllaç de la primera pàgina

en: Last page link text
ca: Text de l'enllaç de la darrera pàgina

en: Previous page link text
ca: Text de l'enllaç de pàgina anterior

en: Next page link text
ca: Text de l'enllaç de pàgina següent
