Views Infinite Scroll With Pager (2.0.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Views
ja: ビュー

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Number of pager links visible
ja: 表示するページャーのリンクの数

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
ja: ページャーで表示するページヘのリンク数を指定してください。

en: First page link text
ja: 最初のページへのリンクの文言

en: Last page link text
ja: 最後のページヘのリンクの文言

en: Previous page link text
ja: 前ページへのリンクテキスト

en: Next page link text
ja: 次ページへのリンクテキスト
