Views Infinite Scroll With Pager (2.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Views
nl: Overzichten

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Number of pager links visible
nl: Aantal zichtbare paginanummers

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
nl: Het aantal paginalinks voor de paginering opgeven.

en: First page link text
nl: Linktekst eerste pagina

en: Last page link text
nl: Linktekst laatste pagina

en: Previous page link text
nl: Linktekst vorige pagina

en: Next page link text
nl: Linktekst volgende pagina
