Views Infinite Scroll With Pager (2.0.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Views
he: היבטים

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Number of pager links visible
he: מספר קישורי הדפדוף שיוצגו
