Views Infinite Scroll With Pager (2.0.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Views
hu: Nézetek

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Number of pager links visible
hu: Látható lapozó hivatkozások száma

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
hu: Meghatározza a lapozón megjelenő, az oldalakra mutató hivatkozások számát.

en: First page link text
hu: Első oldal hivatkozásának szövege

en: Last page link text
hu: Utolsó oldal hivatkozásának szövege

en: Previous page link text
hu: Előző oldal hivatkozásának szövege

en: Next page link text
hu: Következő oldal hivatkozásának szövege

en: Automatically Load Content
hu: Tartalom automatikus betöltése

en: Infinite Scroll Pager
hu: Végtelen görgetés-lapozó
