Views Infinite Scroll With Pager (2.0.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Views
uk: Види

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Number of pager links visible
uk: Кількість видимих посилань сторінкового навіґатора

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
uk: Вкажіть кількість відображуваних в сторінковому навіґаторі посилань на сторінки.

en: First page link text
uk: Текст посилання на першу сторінку

en: Last page link text
uk: Текст посилання на останню сторінку

en: Previous page link text
uk: Текст посилання на попередню сторінку

en: Next page link text
uk: Текст посилання на наступну сторінку
