Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Number of pager links visible
da: Antallet af synlige pager-links

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
da: Angiv antallet af links der skal vises i pageren.

en: First page link text
da: Tekst på "første side"-link

en: Last page link text
da: Tekst til "sidste side"-link

en: Previous page link text
da: Tekst til "forrige side"-link

en: Next page link text
da: Tekst til "næste side"-link
