Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Views
et: Vaated

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
et: Määra pageri poolt näidatavate lehekülgede arv.

en: First page link text
et: Esimese lehekülje lingi tekst

en: Last page link text
et: Viimase lehekülje lingi tekst

en: Previous page link text
et: Eelmise lehe lingi tekst

en: Next page link text
et: Järgmise lehe lingi tekst
