Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Views
fi: Näkymät

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Number of pager links visible
fi: Näytettävien sivutuslinkkien lukumäärä

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
fi: Määrittele, montako linkkiä sivuille näytetään sivutuksessa.

en: First page link text
fi: Ensimmäisen sivun linkin teksti

en: Last page link text
fi: Viimeisen sivun linkin teksti

en: Previous page link text
fi: Edellisen sivun linkin teksti

en: Next page link text
fi: Seuraavan sivun linkin teksti
