Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Views
gl: Vistas

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
gl: Especificar o número de enlaces a páxinas a mostrar no paginador.
