Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Views
pl: Widoki

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Number of pager links visible
pl: Liczba widocznych odnośników stronicowania

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
pl: Określ liczbę odnośników do stron wyświetlanych w stronicowaniu.

en: First page link text
pl: Tekst odnośnika do pierwszej strony

en: Last page link text
pl: Tekst odnośnika do ostatniej strony

en: Previous page link text
pl: Tekst odnośnika do poprzedniej strony

en: Next page link text
pl: Tekst odnośnika do następnej strony
