Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Views
ro: Vizualizări

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Number of pager links visible
ro: Numărul legăturilor vizibile ale paginatorului

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
ro: Specificați numărul legăturilor spre pagini de afișat în paginator.

en: First page link text
ro: Textul legăturii primei pagini

en: Last page link text
ro: Textul legăturii către ultima pagină

en: Previous page link text
ro: Text pentru legătura către pagina anterioară

en: Next page link text
ro: Text pentru legătura către pagina următoare
