Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Views
sk: Zobrazenia

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Number of pager links visible
sk: Počet viditeľných odkazov v stránkovaní
