Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Views
sv: Vyer

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Number of pager links visible
sv: Antal synliga pagineringslänkar

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
sv: Ange antalet länkar att visa i pagineraren.

en: First page link text
sv: Länktext till startsida

en: Last page link text
sv: Länktext till senaste sida

en: Previous page link text
sv: Textlänk för föregående sida

en: Next page link text
sv: Textlänk för nästa sida
