Views Infinite Scroll With Pager (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Views
tr: Görünümler

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Number of pager links visible
tr: Görünür sayfa düzenleyici bağlantısı sayısı

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
tr: Sayfa düzenleyicide görüntülenecek sayfa bağlantısı sayısını belirtin.

en: First page link text
tr: İlk sayfa bağlantısı metni

en: Last page link text
tr: Son sayfa bağlantısı metni

en: Previous page link text
tr: Önceki sayfa bağlantısı metni

en: Next page link text
tr: Sonraki sayfa bağlantısı metni
