Views Insert Blocks (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Configure
da: Konfigurér

en: Add block
da: Tilføj blok

en: Block ID
da: Blok ID

en: Remove block
da: Fjern blok

en: Block position
da: Blokposition
