Views Insert Blocks (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Views
de: Ansichten

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Add block
de: Block hinzufügen

en: Block ID
de: Block-ID

en: Block Configuration
de: Blockeinstellungen

en: Remove block
de: Block entfernen

en: Display ID
de: Kennung anzeigen

en: View ID
de: ID anzeigen

en: Block page
de: Blockseite

en: First page.
de: Erste Seite.

en: Last page.
de: Letzte Seite.
