Views Insert Blocks (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Views
es: Vistas

en: Configure
es: Configurar

en: Add block
es: Añadir bloque

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: Remove block
es: Eliminar bloque
