Views Insert Blocks (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Views
fi: Näkymät

en: Configure
fi: Määrittele

en: Add block
fi: Lisää lohko

en: Remove block
fi: Poista lohko
