Views Insert Blocks (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Label
he: תווית

en: Views
he: היבטים

en: Configure
he: הגדרות

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Remove block
he: הסרת הבלוק
