Views Insert Blocks (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Add block
id: Tambah blok

en: Block ID
id: ID blok

en: Remove block
id: Hapus blok
