Views Insert Blocks (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Views
it: Viste

en: Configure
it: Configura

en: Add block
it: Aggiungi blocco

en: Remove block
it: Rimuovi blocco
