Views Insert Blocks (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Configure
nl: Instellen

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: Remove block
nl: Blok verwijderen
