Views Insert Blocks (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Views
ru: Представление

en: Configure
ru: Настроить

en: Add block
ru: Добавить блок

en: Block ID
ru: ID блока

en: Remove block
ru: Удалить блок
