Views Insert Blocks (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Views
sv: Vyer

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Add block
sv: Lägg till block

en: Remove block
sv: Ta bort block
