Views Insert Blocks (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Views
uk: Види

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Add block
uk: Додати блок

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Remove block
uk: Видалити блок

en: Display ID
uk: ID дисплею

en: Block position
uk: Розташування блоку

en: Block page
uk: Сторінка блоку
