Views Insert Blocks (1.1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Views
hu: Nézetek

en: Configure
hu: Beállít

en: Add block
hu: Blokk hozzáadása

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: View ID
hu: Nézet azonosító
