Views Insert Blocks (1.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Views
ja: ビュー

en: Configure
ja: 設定

en: Add block
ja: ブロックを追加

en: Block ID
ja: ブロックID

en: Remove block
ja: ブロックを削除
