Views Insert Blocks (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Views
pl: Widoki

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Block ID
pl: ID bloku

en: Remove block
pl: Usuń blok
