Views Insert Blocks (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Configure
ro: Configurează

en: Add block
ro: Adaugă blocul

en: Remove block
ro: Eliminați blocul
