Views Json Source (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
