Views Json Source (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
