Views Json Source (2.0.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: empty
ta: காலி

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Ends with
ta: முடிவடைகிறது

en: begins
ta: தொடங்குகிறது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
