Views Json Source (2.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Author
be: Аўтар

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: All
be: Усе

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: contains
be: утрымлiвае

en: Starts with
be: Пачынаецца з
