Views Json Source (2.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Author
gu: લેખક

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
