Views Json Source (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Contains
ne: समावेश

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
