Views Json Source (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Value
te: విలువ

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: empty
te: ఖాళీ

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
