Views Json Source (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Views
ur: ویوز

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
