Views Json Source (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ
