Views Json Source (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
