Views Json Source (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Author
jv: Penulis

en: Reset
jv: Baléknā

en: Views
jv: View

en: All
jv: Kabèh

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
