Views Json Source (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Views
az: Görünüşlər

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Ends with
az: ilə bitir

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: has word
az: sözü var

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: has all
az: hamısı var

en: begins
az: başlayır

en: ends
az: bitir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Does not start with
az: ilə başlamaz

en: not_begins
az: başlamaz

en: Does not end with
az: ilə bitmir

en: not_ends
az: bitmir

en: Length is shorter than
az: Uzunluğu daha qısadır

en: shorter than
az: -dən qısadır

en: Length is longer than
az: Uzunluğu daha uzundur

en: longer than
az: -dən uzun
