Views Json Source (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Views
ps: ليدنې

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: empty
ps: تش

en: - All -
ps: - ټول -
