Views Json Source (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: contains
sr: садржи
